Logo Naše firma je držitelem certifikátu systému jakosti dle normy  ISO 9001 : 2000 a ISO 9001 : 2008
O společnosti Nabídka služeb Referenční stavby Kontakt
   
  kontakt  Kontakt    O společnosti
   
Jak se k nám dostanete ...Křížkova 479/1
301 00 Plzeň - Severní předměstí

telefon:
e-mail:
+420 377 535 341
info@bluestav.cz

Stavební firma BLUE STAV A-Z s r.o. byla založena v dubnu 2001. V současné době značně rozšiřuje svoji působnost nejen v Plzeňském kraji. Na počátku roku 2004 bylo dokončeno budování systému jakosti dle ISO 9001:2000 a v současné době normy ISO 9001 : 2008, podle které se nyní řídíme.

Sídlo firmy je v Plzni na Roudné, poblíž centra města, v přízemí činžovního domu Křížkova 1. Zákazníkům je před domem k dispozici parkoviště.

Firma BLUE STAV A-Z s r.o. rozšiřuje činnost soukromé stavební firmy Jindřich Zíbr - SERVIS ZRC, která je na trhu již od roku 1992. Pan Zíbr je zároveň prokuristou firmy BLUE STAV A-Z s r.o. Bohaté zkušenosti a praxe v oblasti stavebnictví jsou tedy nesporné a jsou zárukou kvality. Totéž platí také o našich zaměstnancích a spolupracovnících. Spolupracujeme jen s osvědčenými, spolehlivými subdodavateli.

Naší hlavní pracovní náplní jsou veškeré stavební práce - práce zednické, fasádní, rekonstrukce, modernizace a výstavba domů. Disponujeme vlastní kontejnerovou dopravou, nákladním automobilem Avie.

Naším krédem je zejména vysoká kvalita nabízených služeb, schopnost pružně reagovat na požadované termíny realizace staveb a schopnost uspokojit náročné domácí i zahraniční klienty.

Mezi stálé zákazníky firmy BLUE STAV A-Z s r.o. patří jak státní instituce, např. Správa infrastruktury města Plzně, Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje ... atd., tak soukromé osoby, ale v poslední době např. i různá Společenství vlastníků bytových jednotek domů v Plzni a jejich správci - např. BYT-REAL a.s., TRIUMFA s.r.o., REAS s.r.o., atd.

Všem se snažíme vyjít maximálně vstříc a dovést zakázku k oboustranné spokojenosti. Jsme si dobře vědomi toho, že jen spokojený zákazník se vrátí.